Zaluzie Web

 telefón +420 773 531 000 (prac.dny 7:30-15:30)

 

Zaluzie Web

telefón+420 773 531 000 (prac.dny 7:30-15:30)

Hliníkové rolety BOX 180mm s rolovací sítí - výška do 2320 mm - MOTOR - VYPÍNAČ

- 30% NOVINKA

Vyráběno na míru podle zadaných parametrů

Síť je ovládána ručně

Šířka v mm:
Výška v mm:
Typ vypínače:
bez vypínače (vlastní) 0
pod omítku SMOOVE UNO - s aretací 0
na omítku SMOOVE UNO - s aretací 0
pod omítku SMOOVE DUO - s aretací 0
na omítku SMOOVE DUO - s aretací 0
Předvrtání vodících lišt:
Poznámka:
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: VHRS/180/MV
Dostupnost: Výroba na zakázku 10-14 dnů
7 792.56 bez DPH
9 429 ks
Původní cena 13 470, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

V případě sestavy, kdy má být několik kusů venkovních rolet vedle sebe, doporučujeme Vám objednat boxy stejných velikostí. Při vytváření objednávky začněte s roletou s největší výškou - to Vám předurčuje velikost boxu.

Venkovní hliníkové rolety

Jejich největší předností je kompletní zastínění (0% propustnost světla), vysoký termoregulační efekt a snížení hluku z exteriéru. Jednotlivé lamely jsou vyráběny z hliníku a jsou vyplněny PUR pěnou. Díky tomu je zajištěn vysoký termoregulační efekt. V letních měsících, kdy dochází k přehřívání interiéru především přes okna, zadržíte teplé sluneční paprsky ještě z vnější strany. V zimních měsících Vám venkovní rolety mírně pomáhají s dodatečnou izolací před okny. Při úplném zavření, slouží i jako další bariéra proti loupeži. Zároveň snižují hladinu hluku pronikajícímu z exteriéru. Díky použitým materiálům (především hliník) jsou bezprostředně určené do exteriéru. Nerezaví a zvládnou jakékoli povětrnostní podmínky.

Pohon na vypínač který rozpozná překážku ve směru spouštění (směrem dolů) a má také ochranu proti přimrznutí.

  • výroba zcela na mieru
  • vysoký termoregulační efekt
  • hliníkové lamely vyplněné PUR pěnou
  • hliníkový box a vodící lišty
  • mnoho barev - dle výběru
  • jednoduché manuální ovládání navíječem
  • možnost objednat roletu s integrovanou síťkou proti hmyzu
  • jednoduchá montáž
  • pevné spoje a dorazy - výhodou je automatické nastavení koncových poloh

vypinac pod omítku venkovni hlinikove rolety

Vypínač pod omítku SMOOVE UNO - s aretací

Nástěnný vypínač pro ovládání 1 rolety nebo skupiny rolet. Pro uvedení koncového zařízení do pohybu stačí jadnorázovo stisknout tlačítko (směr nahoru nebo dolů) které se zaaretuje a netřeba tlačítko držet v celém rozsahu pohybu. Prostředním tlačítkem zastavíte pohyb rolety v libovolné poloze. Montáž do podomítkové krabice. Krytí: IP 40 - vhodné pro použití v interiéru. Barva: bílá a šedá.

vypinac nad omítku venkovni hlinikove rolety

Vypínač nad omítku SMOOVE UNO - s aretací

Nástěnný vypínač pro ovládání 1 rolety nebo skupiny rolet. Pro uvedení koncového zařízení do pohybu stačí jadnorázovo stisknout tlačítko (směr nahoru nebo dolů) které se zaaretuje a netřeba tlačítko držet v celém rozsahu pohybu. Prostředním tlačítkem zastavíte pohyb rolety v libovolné poloze. Montáž do nadomítkové krabice (krabice je součástí balení). Krytí: IP 40 - vhodné pro použití v interiéru. Barva: bílá a šedá.

vypinac dvojitý pod omítku venkovni hlinikove rolety

Vypínač pod omítku SMOOVE DUO - s aretací

Nástěnný vypínač pro ovládání 2 rolet nebo 2 skupin rolet. Pro uvedení koncového zařízení do pohybu stačí jadnorázovo stisknout tlačítko (směr nahoru nebo dolů) které se zaaretuje a netřeba tlačítko držet v celém rozsahu pohybu. Prostředním tlačítkem zastavíte pohyb rolety v libovolné poloze. Montáž do podomítkové krabice. Krytí: IP 40 - vhodné pro použití v interiéru. Barva: bílá a šedá.

vypinac dvojitý nad omítku venkovni hlinikove rolety

Vypínač nad omítku SMOOVE DUO - s aretací

Nástěnný vypínač pro ovládání 2 rolet nebo 2 skupin rolet. Pro uvedení koncového zařízení do pohybu stačí jadnorázovo stisknout tlačítko (směr nahoru nebo dolů) které se zaaretuje a netřeba tlačítko držet v celém rozsahu pohybu. Prostředním tlačítkem zastavíte pohyb rolety v libovolné poloze. Montáž do nadomítkové krabice (krabice je součástí balení). Krytí: IP 40 - vhodné pro použití v interiéru. Barva: bílá a šedá.