Zaluzie Web

  (+420) 773 531 000 (prac. dny 7:30-15:30)

Naposledy prohlížené

telefonne cislo

email

darky

doprava


 SÍTĚ PROTI HMYZU NA OKNO

Sítě proti hmyzu na okno dodávame pevné a rolovací.

Pevné - jsou vyrábějí z hliníkových extrudovaných rámů a poplastované sklolaminátové síťoviny odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Síťka se upevňuje na vnější rám okna za pomoci obratlíků (háčků), které se přichytí na hranu rámu okna.

Rolovací - jsou vyráběny z hliníkových extrudovaných profilů a poplastované sklolaminátové síťoviny odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Síťka se upevňuje na vnější rám okna šrouby nebo samolepnou oboustranou páskou.

VYBERTE SI PRODUKT, PODÍVEJTE VIDEONÁVODY A UVIDÍTE JAKÉ JE TO SNADNÉ 

Rychlá navigace k hledanému produktu, klikněte prosím na výběr

Štítek:

NEJPRODÁVANĚJŠÍ - 30% Výroba na zakázku 5-7 dnů 249 Kč Sítě na OKNO - pevné - běžné odstíny Sítě na OKNO - pevné - běžné odstíny Sítě proti hmyzu pevná na OKNO. Jsou vyráběny na míru. Extrudovaný hliník. Montáž na zvrtlíky. Stačí správně zaměřit. Jednoduchá a osvědčená DESIGN - 30% Výroba na zakázku 5-7 dnů 379 Kč Sítě na OKNO - pevné - dřevoimitační Sítě na OKNO - pevné - dřevoimitační Sítě proti hmyzu pevná na OKNO. Jsou vyráběny na míru. Extrudovaný hliník. Montáž na zvrtlíky. Stačí správně zaměřit. Jednoduchá a osvědčená NEJPRODÁVANĚJŠÍ - 30% Výroba na zakázku 7-10 dnů 449 Kč Sítě na OKNO - pevné - renolit Sítě na OKNO - pevné - renolit Sítě proti hmyzu pevná na OKNO. Jsou vyráběny na míru. Extrudovaný hliník. Montáž na zvrtlíky. Stačí správně zaměřit. Jednoduchá a osvědčená KVALITA - 30% Výroba na zakázku 21-28 dnů 699 Kč Sítě na OKNO - pevné - barvy RAL Sítě na OKNO - pevné - barvy RAL Sítě proti hmyzu pevná na OKNO. Jsou vyráběny na míru. Extrudovaný hliník. Montáž na zvrtlíky. Stačí správně zaměřit. Jednoduchá a osvědčená SNÍŽENÁ CENA - 30% Výroba na zakázku 5-7 dnů 349 Kč Sítě na OKNO - pevné MAX - běžné odstíny Sítě na OKNO - pevné MAX - běžné odstíny Pevná síť, která využívá mohutnější hliníkové profily. Je vhodná zejména pro okna s velkými rozměry, případně okna, které mají velké vnější KVALITA - 30% Výroba na zakázku 21-28 dnů 799 Kč Sítě na OKNO - pevné MAX - barvy RAL Sítě na OKNO - pevné MAX - barvy RAL Pevná síť, která využívá mohutnější hliníkové profily. Je vhodná zejména pro okna s velkými rozměry, případně okna, které mají velké vnější NEJPRODÁVANĚJŠÍ - 30% Výroba na zakázku 10-15 dnů 799 Kč Sítě na OKNO - rolovací - běžné odstíny Sítě na OKNO - rolovací - běžné odstíny Samonavíjecí sítě proti hmyzu na OKNO. Elegantní rolovací síťka na okno. Snadná montáž a zaměření. Snadné ovládání. NEJPRODÁVANĚJŠÍ - 30% Výroba na zakázku 10-15 dnů 1 499 Kč Sítě na OKNO - rolovací - renolit Sítě na OKNO - rolovací - renolit Samonavíjecí sítě proti hmyzu na OKNO. Elegantní rolovací síťka na okno. Snadná montáž a zaměření. Snadné ovládání. KVALITA - 30% Výroba na zakázku 21-28 dnů 1 999 Kč Sítě na OKNO - rolovací - barvy RAL Sítě na OKNO - rolovací - barvy RAL Samonavíjecí sítě proti hmyzu na OKNO. Elegantní rolovací síťka na okno. Snadná montáž a zaměření. Snadné ovládání. - 30% Výroba na zakázku 5 dnů 99 Kč Síťovina šířka 1,2 m Síťovina šířka 1,2 m Síťovina na sítě proti hmyzu. Je vyráběna z poplastovaného sklolaminátu.