Zaluzie Web

 telefón +420 773 531 000 (prac.dny 7:30-15:30)

 

Zaluzie Web

telefón+420 773 531 000 (prac.dny 7:30-15:30)

ROLETY, ŽALUZIE, SÍTĚ PROTI HMYZU DO STŘEŠNÍCH OKEN

rolety
Prostory kde pro Vás vyrábíme rolety

ROLETY, ŽALUZIE, SÍTĚ PROTI HMYZU DO STŘEŠNÍCH OKEN. Nejlevnější na trhu. Jednoduchý výběr podle výrobce a typu okna. Produkty jsou vyráběny pro Vás na míru.

Do střešních oken

Střechy se střešními okny už dávno nejsou ničím výjimečným a spíše člověka překvapí, když na ní žádné nejsou. Přece jsou podkrovní prostory využívány více než pokoje než jako půjd. Pro takové okna jsou však klasické žaluzie, rolety a síťky proti hmyzu nevhodné, protože buď se nedokáží udržet při skle a tím neplní svůj účel (žaluzie, rolety), nebo neumožňují vyklopení / otevření okna (síťky). ZaluzieWeb vám nabízí řešení těchto zdánlivě složitých problémů v podobě našich produktů do střešních oken. Nezáleží na tom, zda máte střešní okna značky VELUX, FAKRO nebo ROTO. 

Střešní rolety SKYLIGHT

Líbí se vám rolety a chtěli byste je i pro vaše střešní okna? Zkuste se podívat na naši nabídku střešních rolet SKYLIGHT. Nejširší škálu barev mají běžné látky. Ty vám i během slunečných dnů zajistí komfortní zastínění vašich prostor. Pokud však z různých důvodů potřebujete plné zastínění na vašich střešních oknech, doporučujeme zvolit si rolety SKYLIGHT se zatemňující efektem. Látky na těchto střešních roletách disponují pogumovanou vrstvou, která zabraňuje jakémukoliv pronikání slunečního záření přes vaše okno. Stejně jako v případě klasických rolet, i pro střešní okna máme řešení, když je pod střechou (především v letních měsících) nejednou až nesnesitelně horko. Látky s thermo efektem jsou z vnější strany vybaveny lesklým ( "postříbřeným") povrchem, díky kterému jsou paprsky slunce ne pohlcovány, ale přímo odráženy. Tato vlastnost výrazně snižuje teplotu prostoru pod střechou, nezřídka to bývá rozdíl až 5°C. Rolety se na okně pohybují v hliníkových profilech a navíjejí do hřídele. 

Střešní žalúzie V-LITE

Samozřejmě, ne každému musí rolety na střešním oknu vyhovovat. Možná máte na normálních oknech horizontální žaluzie, nebo prostě chcete mít na svých střešních oknech něco víc trendy. Moderní střešní žaluzie V-LITE dokáží splnit tyto požadavky a zároveň podobně, jako horizontální žaluzie, zastíní okna osazená do šikmé střechy. Střešní žaluzie V-LITE jsou vhodné pro okna nejrůznějších výrobců od VELUX, FAKRO, ROTO. Jsou vyrobeny z kvalitního hliníku včetně lamel (tloušťka 0,21mm). Nabízíme provedení s lamelami se širokou škálou běžných barev, ale i drevoimitácií, stačí si vybrat. V případě žaluzií pro střešní okna máte na výběr ze dvou způsobů zaklápania lamel - kolečkem umístěným na nosníku žaluzií nebo jezdcem na jedné z bočních lišt.

Rolovací sítě proti hmyzu

Jak bylo zmíněno v úvodu, při vyklápění střešních oken nelze použít klasickou pevnou síťku proti hmyzu. Mouchy, vosy či komáři se však dostanou do vašeho příbytku i přes pootevřené střešní okno. I na to máme na našem e-shopu řešení, kterým jsou rolovací sítě. Tento systém nepředstavuje překážku pro otevření střešního okna, nakolik síťovina se v případě potřeby dá elegantně srolovat do bubnu. Varianta s rolováním shora je vhodný pro střešní okna s maximální světlou výškou 1740 mm. Pokud máte výše okno, nezoufejte. Stále je k dispozici i varianta rolování z boku, při kterém je výškové omezení až na úrovni 2500 mm. Rolovací síťky jsou vyráběny ve třech barevných provedeních - bílé, tmavohnědé a zlatý dub. Rovněž si můžete zvolit i typ síťoviny, na výběr je klasická šedá. Netřeba snad připomínat, že síťky vám vyrobíme přesně podle vámi zadaných rozměrů - stačí zaměřit podle našich návodů.