Zaluzie Web

 telefón +420 773 531 000 (prac.dny 7:30-15:30)

 

Zaluzie Web

telefón+420 773 531 000 (prac.dny 7:30-15:30)

GARNÝŽE

garnyze
Prostory kde pro Vás připravujeme garnýže

Nabízíme kvalitní galvanizované kovové garnýže, jako hotové sety. Garnýže s průměrem tyče 16mm, 19mm a 25mm a jejich kombinace jsou galvanicky povrchově upraveny, což zaručuje vysokou odolnost proti otěru. Garnýže jsou ve barevních odstínech satin nikel (matné stříbro) a antik (matné zlato). Různé koncovky dodají individuální vzhled. Dodávané jsou v kompletech i s kroužky, háčky a montážním příslušenstvím (šrouby + hmoždinky).
PVC garnýže - Jednoduché a levné řešení zavěšení záclon a závěsů. Na výber máte z jednodrážkových a dvoudrážkových. Dodávané s montážním příslušenstvím (šrouby + hmoždinky).
Dřevené garnýže - Klasické dřevené garnýźe v různých barvách. V ponuke jsou jednořadé a dvouřadé sety. Dodávané s montážním příslušenstvím (šrouby + hmoždinky).
Nový trend v designu garnýže představuje linie SQUARE LINE. Celohliníkové garnýže s povrchovým broušeným efektem, elegantního vzhledu, z nichž vyzařuje luxus.
V ceně nabízíme možnost upravit délku tyče na míru. Požadovaný rozměr uveďte v poznámce. 

KLIKNĚTE NA TYP GARNÝŽE A VYBERTE SI BARVU A KONCOVKU

 

Garnýže

Záclony a závěsy potřebují k plnění svého účelu garnýže. Ty Vám dokážou interiér ještě více dokrášlit, pokud máte z čeho vybírat. U nás máte opravdu z čeho vybírat. Garnýže si můžete doladit do interiéru přesně podle svého vkusu. Naše nabídka je bohatá. Díky více druhům a množství koncovek si poskládáte garnýž tak, jak si ji představujete.

Kovové

Kovové garnýže patří mezi nejpopulárnější. Jsou upravovány technikou zvanou galvanizace, která zajišťuje odolnost vůči otěru, tedy aby Vám kroužky, které mohou být zatíženy těžkým závěsem, nepoškodili tyč. Nabízíme je ve dvou barvách - satin nikl (matné stříbro) a antik (matné zlato), zároveň máte na výběr ze dvou velikostí - 16mm a 25mm. Jednořadé nebo dvouřadé, do stěny nebo do stropu, kombinací je opravdu hodně. Koncovek máme k dispozici mnoho, od klasických Capri a Cylinder crystal až po netradičnější Jupiter, vůle či violu. Délku garnýže Vám upravíme podle Vaší požadavky.Tyč e doručujeme jednom kuse až do délky tří metrů.

Dřevěné

Klasika, která nezestárne. Vyráběné technologií jako profily pro eurookna, tedy dřevěná tyč je potažena drevoimitačnou fólií. Nedochází tak k ohybu tyče vlivem tepla. Vzhledem připomínající přírodní dřevo, jsou dřevěné garnýže vhodné především do chat či dřevem obkládaných místností, ale neztratí nic ze svého kouzla ani na běžné omítkové stěně. Doporučujeme je především do interiérů, kde chcete zachovat pocit tepla. V nabídce jsou jednořadé a dvouřadé v barvách buk, zlatý dub, ořech, olše a borovice.

Modern

Pro nadšence moderního designu nabízíme stylové garnýže MODERN. Jsou vyráběny z kvalitního hliníku v barevném provedení patina, inox a černá. Tyto garnýže působí technickým dojmem a jsou vhodné do moderně zařízených interiérů. Tyče jsou hranaté a mají drážku pro běžce, do kterých víte upnout závěs, případně záclonu. Případně i obojí, pokud si zvolíte dvouřadé provedení. Jako u kovových, tak i zde si můžete zvolit mezi upevněním do stěny nebo do stropu. Stejně jako u kovových nebo dřevěných garnýží, dodáváme garnýže Modern v jednom kuse až do délky tří metrů.

Garnýže Square line

Luxusní garnýže SQUARE LINE jsou určeny pro všechny, kteří si chtějí svůj domov či kancelář zvýraznit něčím výjimečným. Celohliníkové komponenty (profily, držáky, koncovky) jsou garancí dlouhé životnosti. Nejnovější trend v nabídce garnýží. Decentní tvary, jednoduché zpracování, různé dekorační koncovky a celkový pocit luxusu. Vhodné do stylových interiérů. V nabídce jsou barvy broušená ocel, bílá a černá. Možnost vybrat si taky z kombinovaných kompletů.

PVC Garnýže

Nejznámější garnýže z naší nabídky. Jednoduché a levné řešení, určené pro montáž do stropu. Ideální umístit je do kastlíku a tak schovat jejich přítomnost. V případě přiznané kolejničky doporučujeme přední krycí lištu, kterou máme ve více barvách, resp. provedeních. Dodávané jsou s kompletním příslušenstvím, jakož i s potřebnými komponentami pro montáž. Příslušenství v garnýž může být s háčky, nebo se skřipci, podle toho, co potřebujete ke svému závěsu, resp. zácloně. Nabízíme jak jedno-, tak dvojdrážkové kolejnice.

Garnýže na ZaluzieWeb.cz

Garnýže patří stejně jako žaluzie k stínící technice. Stejně jako žaluzie, montáž zvládne každy šikovnější člověk s vrtačkou. Důležité je se nebát a v případě jakýchkoliv nejasností, doporučujeme nahlédnout do našich návodů. Naše nabídka je široká. Prodáváme jen vrcholovou kvalitu, ne jako jiné e-shopy, které se Vás mohou snažit nalákat na super nízké ceny a prodávají garnýže pouze malované, bez bezpečné povrchové úpravy, jako např. galvanizace. Pokud tedy chcete garnýže, určitě zavítejte k nám. Prestižní cestifikát od největšího Českého porovnávače Heureka.cz je důkazem naší kvality.