Zaluzie Web

 telefón +420 773 531 000 (prac.dny 7:30-15:30)

 

Zaluzie Web

telefón+420 773 531 000 (prac.dny 7:30-15:30)

PARAPETY

parapety
Prostory kde pro Vás vyrábíme parapety

Nabízíme parapety pro všechny typy interiérů a exteriérů. Velké množství druhů a vzorů, které umožňují dekorativně doladit jakékoli prostředí. Venkovní i vnitřní parapety jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, které zaručují jejich dlouhou životnost. Spolu s dalšími nabízenými nadstandardními vzory vytvářejí prostor pro individuální prostředí. Parapety vyhovují všem normám. Všechny parapety splňují náročné fyzikálně-technické parametry. 

 

Parapety

 
Parapety jsou výrazným prvkem každé místnosti a nemohou chybět na žádném okně vašeho příbytku. Kromě praktického použití dokáží být i zkrášlující doplňkem pokoje. V naší nabídce najdete parapety vyráběné z kvalitních materiálů, které nevyžadují žádnou náročnou péči. Vnitřní plastové nebo dřevotřískové parapety či vnější hliníkové v různých barvách a šířkách jsou jasnou volbou pro jakékoliv okno. Samozřejmostí je řezání parapetů na vámi zvolenou délku.

Vnitřní parapety

Zkrášlete si pohled do vašeho okna dekorativními předměty nebo vázou s květinami položenými na pevných vnitřních parapetech.
Elegantní a masivní dřevotřískové parapety jsou vizuálně mimořádně atraktivní volbou pro náročnější zákazníky. K dispozici je 10 drevoimitačných barev ve dvou variantách - s PVC krytkami nebo bez krytek. Mají vysokou životnost, příjemný vzhled a snadnou údržbu. V případě zašpinění je jednoduše přetřete vlhkým hadříkem.
Pokud hledáte něco finančně méně nákladné, avšak stále kvalitní, dobrým výběrem pro vás mohou být parapety vyrobeny z velmi odolného PVC materiálu. Podobně jako u dřevotřískových vám na udržování stačí vlhký hadřík. 8 různých barev je dodávaných s plastovými krytkami v barvě přizpůsobené barvě parapetu.

Venkovní parapety

Vnější ochranu okenních otvorů mohou zajistit i naše hliníkové parapety, při kterých nabízíme na výběr ohýbané (tloušťka 1,0 mm) a tažené (tloušťka 1,4 mm).
Ohýbané parapety jsou ekonomičtější variantou vnější úpravy oken budovy. Jelikož jsou vyrobeny z hliníku, máte jistotu, že je nenapadne rez. Jsou dodávány s hliníkovými nebo plastovými krytkami, je u nich i možnost dodání s lakovanými šrouby. V nabídce máme 5 barev s několika rozměrech šířek.
Tažené (nebo extrudované) parapety jsou vyráběny vháněním roztaveného hliníku do formy pod vysokým tlakem, což zaručuje jejich pevnost a odolnost vůči prohnutí. Vybrat si můžete ze tří barev a více šířek.

Stavební chemie

Na upevnění a utěsnění parapetu budete potřebovat i montážní PUR pěnu, kterou si také můžete objednat v pohodlí z našeho e-shopu. Prestižní značka Illbruck je zárukou stoprocentní kvality. FM355 dokážete aplikovat i při teplotách pod bodem mrazu (-10 ° C). Při parapetech funguje jako spolehlivé lepidlo, je vydatná, objem se časem snižuje jen minimálně a kromě tepelné vám nabízí i izolaci zvukovou.