Zaluzie Web

 telefón +420 773 531 000 (prac.dny 7:30-15:30)

 

Zaluzie Web

telefón+420 773 531 000 (prac.dny 7:30-15:30)

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

vertikalni zaluzie
Prostory kde pro Vás vyrábíme vertikální žaluzie

Klasika zastínění kancelářských a obytných prostorů. Lamely z různých typů látek a jejich barev dodá Vašemu interiéru nový vzhled. Na výběr jsou látky v šířce lamely 127mm a 89mm. Léty osvědčené ovládání pomocí šňůrky a řetízky. Součástí každého balení jsou všechny potřebné montážní díly, kromě spojovacího materiálu. Produkty jsou vyráběny pro Vás na míru.

Porovnejte si jednotlivé typy látek pro vertikální žaluzie na tomto odkazu.

 

Vertikální žaluzie

Vidíme je všude - v kancelářích, společenských prostorách, ale nezřídka i v domácnostech. Není divu, vertikální žaluzie totiž patří k nejelegantnějším, a tedy i nejoblíbenějším způsobem zastínění místností. Svislý způsob otáčení a stahování látkových lamel ani po mnoha letech na trhu neztrácí nic ze svého lesku. V našem e-shopu naleznete široký výběr látek více typů nejrozličnějších barev. Nabízíme taky levnější typy jako COLORADO a NEVADA, ale i luxusnější jako ARUBA nebo QUEBEC. Naši nabídku neustále aktualizujeme o nové druhy a každý je něčím výjimečný. Například nejnovějším přírůstkem je zatemňující látka KAMERUN BLACKOUT, která vám zajistí plné zastínění místnosti, ať je venku jakkoli slunečno. Specialitou je látka KENIA, která je vyrobena z nehořlavého materiálu.

Vertikální žaluzie – komplet

Pokud jste se rozhodli zkrášlit si váš domov vkusnými vertikálními žaluziemi, nemusíte se obávat nakupování jednotlivých komponentů. U nás zakoupené komplety dodáváme s veškerým příslušenstvím. Jediné co potřebujete, jsou šrouby a trochu šikovnosti. Lamely mají vytvořené kapsy, do kterých jsou už vsunuty závaží - nemusíte je tedy pracně vkládat vy. Máte také možnost zvolit si způsob stahování lamel, k dispozici jsou čtyři typy: směrem k ovládání, směrem od ovládání, ze středu k okrajům (tzv. Opona) nebo od okrajů do středu (vhodné například pro okna se širokým středovým předělem). Vodící profil bílé barvy je vyroben z kvalitního hliníku. Samozřejmostí je ovládací řetízek ve vámi požadované délce. Vertikální žaluzie můžete montovat do stropu, ale i na stěnu, v takovém případě budou součástí vaší objednávky i konzoly (na každých 80 cm přibalujeme jeden kus + jeden koncový). Látky nabízíme ve dvou šířkách - 127mm a 89mm (kromě látek JAMAJKA, ARUBA a BORNEO, ty jsou k dispozici pouze v 127mm provedení).

Vertikální žaluzie dvoubarevné

Jedna barva nestačí? Vyskládejte si vertikální žaluzie podle vašich představ! Dvoubarevné žaluzie oživí každý prostor, do kterého jsou osazeny. K dispozici máme sedm různých poměrů, je tedy jen na vás, v jakém poměru se budou barvy střídat, případně budou odlišné pouze okrajové lamely. Možnost zvolit si pouze z barev jednoho typu látky.

Látky pro vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie budou svůj účel plnit dlouhá léta. Malá nehoda s kávou, nezbedné děti či příliš akční domácí miláček však mohou lamely zašpinit či jinak poškodit. Nebo možná jen zatoužíte po změně, chcete si k dvoubarevným žaluziím přidat třetí provedení, případně vám původní barva lamel nebude sedět k novému nábytku. V takových případech to pro vás s naším e-shopem nepředstavuje žádný problém. Nabízíme vám totiž i možnost objednat si jen samotné látky bez vodícího profilu. Naše nabídka se skládá ze stejného sortimentu jako při kompletech, kombinovat tedy můžete všechny typy látek z nabídky. Jednoduše svěste původní lamelu, změřte ji a její délku zadejte do objednávkového formuláře. Látky vám doručíme bezpečně zabalené spolu s příslušenstvím.