Zaluzie Web

  (+420) 773 531 000 (prac. dny 7:30-15:30)

Naposledy prohlížené

telefonne cislo

email

darky

doprava

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

rolety
Prostory kde pro Vás vyrábíme vertikální žaluzie

Klasika zastínění kancelářských a obytných prostorů. Lamely z různých typů látek a jejich barev dodá Vašemu interiéru nový vzhled. Na výběr jsou látky v šířce lamely 127mm a 89mm. Léty osvědčené ovládání pomocí šňůrky a řetízky. Součástí každého balení jsou všechny potřebné montážní díly, kromě spojovacího materiálu. Produkty jsou vyráběny pro Vás na míru.

 

Vertikální žaluzie

Vidíme je všude - v kancelářích, společenských prostorách, ale nezřídka i v domácnostech. Není divu, vertikální žaluzie totiž patří k nejelegantnějším, a tedy i nejoblíbenějším způsobem zastínění místností. Svislý způsob otáčení a stahování látkových lamel ani po mnoha letech na trhu neztrácí nic ze svého lesku. V našem e-shopu naleznete široký výběr látek více typů nejrozličnějších barev. Nabízíme taky levnější typy jako COLORADO a NEVADA, ale i luxusnější jako ARUBA nebo QUEBEC. Naši nabídku neustále aktualizujeme o nové druhy a každý je něčím výjimečný. Například nejnovějším přírůstkem je zatemňující látka KAMERUN BLACKOUT, která vám zajistí plné zastínění místnosti, ať je venku jakkoli slunečno. Specialitou je látka KENIA, která je vyrobena z nehořlavého materiálu.

Vertikální žaluzie – komplet

Pokud jste se rozhodli zkrášlit si váš domov vkusnými vertikálními žaluziemi, nemusíte se obávat nakupování jednotlivých komponentů. U nás zakoupené komplety dodáváme s veškerým příslušenstvím. Jediné co potřebujete, jsou šrouby a trochu šikovnosti. Lamely mají vytvořené kapsy, do kterých jsou už vsunuty závaží - nemusíte je tedy pracně vkládat vy. Máte také možnost zvolit si způsob stahování lamel, k dispozici jsou čtyři typy: směrem k ovládání, směrem od ovládání, ze středu k okrajům (tzv. Opona) nebo od okrajů do středu (vhodné například pro okna se širokým středovým předělem). Vodící profil bílé barvy je vyroben z kvalitního hliníku. Samozřejmostí je ovládací řetízek ve vámi požadované délce. Vertikální žaluzie můžete montovat do stropu, ale i na stěnu, v takovém případě budou součástí vaší objednávky i konzoly (na každých 80 cm přibalujeme jeden kus + jeden koncový). Látky nabízíme ve dvou šířkách - 127mm a 89mm (kromě látek JAMAJKA, ARUBA a BORNEO, ty jsou k dispozici pouze v 127mm provedení).

Vertikální žaluzie dvoubarevné

Jedna barva nestačí? Vyskládejte si vertikální žaluzie podle vašich představ! Dvoubarevné žaluzie oživí každý prostor, do kterého jsou osazeny. K dispozici máme sedm různých poměrů, je tedy jen na vás, v jakém poměru se budou barvy střídat, případně budou odlišné pouze okrajové lamely. Možnost zvolit si pouze z barev jednoho typu látky.

Látky pro vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie budou svůj účel plnit dlouhá léta. Malá nehoda s kávou, nezbedné děti či příliš akční domácí miláček však mohou lamely zašpinit či jinak poškodit. Nebo možná jen zatoužíte po změně, chcete si k dvoubarevným žaluziím přidat třetí provedení, případně vám původní barva lamel nebude sedět k novému nábytku. V takových případech to pro vás s naším e-shopem nepředstavuje žádný problém. Nabízíme vám totiž i možnost objednat si jen samotné látky bez vodícího profilu. Naše nabídka se skládá ze stejného sortimentu jako při kompletech, kombinovat tedy můžete všechny typy látek z nabídky. Jednoduše svěste původní lamelu, změřte ji a její délku zadejte do objednávkového formuláře. Látky vám doručíme bezpečně zabalené spolu s příslušenstvím.