Zaluzie Web

 telefón +420 773 531 000 (prac.dny 7:30-15:30)

 

Zaluzie Web

telefón+420 773 531 000 (prac.dny 7:30-15:30)

Sítě proti hmyzu na OKNO - pevné - renolit

- 30% DESIGN

Vyráběno na míru podle zadaných parametrů

Záruční doba: 24 měsíců
Kód: SH/RAM/OK/R
Dostupnost: Výroba na zakázku 7-10 dnů
470.25 bez DPH
569 ks
Původní cena 812.86, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Všechny profily pro sítě proti hmyzu jsou vyráběny z hliníku. Garantujeme kvalitu našich výrobků.

V případě hliníkových oken, dřevěných eurooken s okapovou lištou, nebo jakýchkoliv oken s okapovou lištou, nebo štulpových oken nás kontaktujte mailem info@zaluzieweb.cz , nebo na zákaznické infolince (+420) 773 531 000.
V případě štulpových oken stačí síťka proti hmyzu pouze na jedno otevíravé křídlo.

Obrysový (celkový) rozměr rámu síťky na okno je o 26mm větší než objednací rozměr (13mm tvoří lem profilu síťky - platí to pro šířku i výšku výrobku). Tímto je zajištěn přesah rámu síťky vůči objednacímu rozměru (světlý otvor okna). Vzhledem k nutnosti napnutí síťoviny Vás upozorňujeme, že rozměr uprostřed výrobku může být menší než objednací rozměr - nemá to vliv na funkčnost výrobku a nepovažuje se to za chybu.

Rozměry profilu

rez profilu site proti hmyzu

Popis sítě proti hmyzu

popis site proti hmyzu

Síťky proti hmyzu v úpravě renolit jsou vyráběny z hliníkového profilu, které jsou potaženy drevoimitačnou fólií, která se používá i při výrobě plastových oken. Zobrazené barvy jsou závislé na nastavení vašeho zobrazovacího zařízení a mohou lišit od skutečnosti.

Typy síťoviny:

  • Šedá - standardní šedá síťovina. Propouští dostatek světla a brání hmyzu před vstupem do Vašeho domova.
  • Černá - standardní černá síťovina. Rozdíl oproti šedé je jen v barvě. Propouští stejné množství světla a brání hmyzu před vstupem do Vašeho domova. Černou síťovinu doporučujeme při tmavších barvách profilů (tmavohnědá, antracit, tmavší odstíny drevoimitácie).
  • PET - tvrzená síťovina s vysokou odolností vůči poškození. Především určená do prostoru s domácími mazlíčky, které dokáži standardní síťovinu poškodit. Síťovina je vyrobená z poplastovaného syntetického odolného vlákna.